SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Genel / Araba Kiralama

Araba Kiralama

Araba Kiralama

Araba Kiralama
Araba Kiralama

          Araba kiralama, kurumsal veya bireysel araç ihtiyaçları için hızlı ve kaliteli hizmet almayı sağlayan bir uygulamadır. Uzun yıllardır ülkemizde de faaliyet gösteren araç kiralama firmaları sayesinde özel araç ihtiyacı olan firma ve kişilerin araç kiralama yöntemini tercih etme oranları yükselmiştir. Kurumsal bazda araba kiralama hizmeti veren firmaların çalışma prensip ve şekilleri, ilkeli davranmaları ve kaliteli hizmet sunumları sayesinde araba kiralama sektörüne olan güven yükselmiştir.

Eğer şehir içi veya şehirlerarası seyahatleriniz için araca ihtiyacınız var veya çalışanlarınız için çok sayıda araç gerekiyor ancak bunu mali yükümlülük altına girmeden gerçekleştirmek istiyorsanız, en mantıklı seçenek araç kiralama olacaktır. Bu sayede kredi külfetine veya yüklü miktarda ödemeye gerek kalmadan istediğiniz aracı kiralayarak ticari veya bireysel seyahat ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kurumsal kiralamalarda kira bedelini gider göstererek muhasebeleştirmeniz de mümkün. İş seyahatlerinizde kiralayacağınız araç için ödeyeceğiniz ücret işvereniniz için taksiden daha ekonomik olacağı gibi gider pusulası ile belgeleyip masraf göstermeniz için de hiçbir engel olmayacak.

Bu sebeple belli dönemler için araç satın almak yerine filo veya belli sayıda aracı kiralama suretiyle kullanan firmaların yanında taksilere para ödemektense kiralık araçlarla seyahat etmek isteyen kişiler de araba kiralama şirketlerini tercih etmektedir.

          Farklı durum ve ihtiyaçlar için çok sayıda seçenek sunan araba kiralama şirketleri, müşterilerinin konforlu ve keyifli bir sürüş yaşaması için de sürekli filolarını yenilemeyi tercih ediyorlar. En yeni model ve her segmentte araç ile hizmet veren araba kiralama firmalarında her bütçeye uygun seçenekler sunularak müşteri memnuniyeti hedefleniyor.

Uzun zamandır araç kiralama sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, yenilikleri yakından takip ederek ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sunmak için kurulmuştur. Şirket ve kurumların araç filosu ihtiyaçları yanında bireysel kiralama talepleri için de her bütçeye uygun çözümlerle müşterilerinin memnuniyetini amaçlamaktadır.

Günlük, haftalık, aylık veya yıllık seçeneklerimiz ve her segment ve markada aracımız ile hizmet vermekteyiz. Havaalanı ofisimiz yanında İstanbul’un farklı bölgelerinde yer alan şubelerimiz ile yurt içi araba kiralama konusunda profesyonel hizmet sağlıyoruz.

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama          Ucuz araç kiralama kişisel veya ticari araç ihtiyaçlarınız için ekonomik koşullarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir