SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Genel / Araç Kiralama Firmaları

Araç Kiralama Firmaları

Araç Kiralama Firmaları

Araç Kiralama Firmaları
Araç Kiralama Firmaları

         Araç kiralama firmaları şeklinde bir arama yaptığınız için bu satırları okuyorsunuz. İster gurbetçi olun ister Türkiye’de sürekli ikamet eden biri, eğer kiralık araca ihtiyacınız var ve araç kiralama firmaları konusunda bir araştırma yapıyorsanız, bizimle görüşmeden karar vermemelisiniz.

İstanbul’a uçak veya otobüsle gelen insanların yarıya yakını kiralık araç ile şehir içi seyahati tercih eder. Çünkü toplu ulaşım sürekli tavsiye edilen bir seçenek olsa da, İstanbul gibi devasa bir metropolde toplu taşıma güzergahlarının dışındaki adreslere gidecekseniz ve özellikle zaman sıkıntınız varsa en doğru seçenek araç kiralamadır. Çünkü uzak mesafeler arasında en az 3-4 kere toplu taşımaya binmek, hatta arada taksi veya minibüs aktarması yapmak zorunda kalırsınız. Hele ki havaalanından şehir merkezine gelecekseniz ve uçağınız olmadık bir saatte inecek veya kalkacaksa, işiniz çok zor. Havaalanı servisleri sadece belli saatlerde hizmet verir ve gece geç saatlerde çalışmazlar. Yine gece saatlerinde toplu taşıma bulmanız da mümkün değildir. Alana ulaşmak veya alandan gideceğiniz adrese varmak için elinizde sadece taksi seçeneği kalır.

İstanbul’da Atatürk veya Sabiha Gökçen Havalimanlarından herhangi bir yere taksi ile gitmek, hele ki karşıya geçmek isterseniz ortalama birkaç yüz lirayı gözden çıkarmak zorunda kalırsınız. Oysa aynı para ile birkaç günlüğüne bir araç kiralamanız ve gideceğiniz her yere kendi aracınız ile varmanız mümkündür. Dönüşünüzde aynı araçla alana gelerek aracı teslim edip seyahatinize devam edebilirsiniz. Bu yüzden özellikle İstanbul için seyahatlerinizde araba kiralamak en mantıklı ve ekonomik çözümdür.

İstanbul araba kiralama firmaları arasında çok sayıda şube ve her iki havaalanındaki ofisleri ile hizmet veren az sayıdaki firmadan biri olarak, havaalanı ofislerimiz 7 gün 24 saat açıktır. Uçağınızın iniş ve kalkış saati konusunda endişe etmenize gerek kalmadan, önceden yaptıracağınız bir rezervasyon ile uçaktan indiğinizde aracınız sizi bekliyor olacak.

Araç kiralamanın en ekonomik şehir içi ve şehirlerarası ulaşım yöntemi olduğu konusunda ısrarlıyız. Eğer kiralık bir araca ihtiyacınız varsa, sitemiz üzerinden veya telefonla bize ulaşmanız, aracınızın sizi bekleyeceği bir seyahat anlamına gelir.

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama          Ucuz araç kiralama kişisel veya ticari araç ihtiyaçlarınız için ekonomik koşullarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir