SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Genel / Minibüs Kiralama

Minibüs Kiralama

Minibüs Kiralama

Minibüs Kiralama
Minibüs Kiralama

         Minibüs kiralama günlük veya süreli minibüs ihtiyaçlarınız için özel olarak verilen kiralık araç hizmetlerindendir. İş seyahati, kişisel geziler ve grup seyahatlerinde hem konforlu hem de ekonomik çözüm olarak sunulan minibüs kiralama hizmeti ile kişiden kalabalık grupların ulaşımı sağlanır.

Aileniz, iş arkadaşlarınız veya dostlarınızla hep birlikte seyahat etmek istiyorsanız, minibüs kiralama sizin için en doğru seçimdir. Eğer beraberinizde bagaj da taşıyorsanız, binek araçlarının size yetmesi mümkün olmaz. Bu yüzden hangi ihtiyaç sebebiyle olursa olsun kalabalık gruplar için en doğru seçim minibüs kiralamaktır.

Binek araçları şehir içi ulaşımda en fazla tercih edilen araç türüdür. Ancak bilindiği gibi binek araçlarının maksimum yolcu kapasitesi kişidir. Eğer 5 kişiden fazla bir grupla seyahat edecekseniz, size minibüs kiralamayı öneririz. Özel donanımlı, yüksek güvenlikli, konforlu ve lüks markalarından oluşan kiralık minibüs filomuz, cazip fiyatlar ile sunulmaktadır.

İstanbul’a iş veya seyahat için gelen ve beş kişiden fazla olanların ilk tercihi olan VIP minibüs kiralama yanında dilerseniz özel şoför hizmeti de vermekteyiz. Minibüs sınıfı araçlar için uygun ehliyete sahip profesyonel şoförlerimiz seyahatiniz süresince ihtiyacınız olduğu her an hizmetinizde olacaktır. Minibüsü kendiniz kullanmak isterseniz, uygun sürücü belgesine sahip olmak şartı ile istediğiniz VIP minibüsümüz hizmetinizde olacaktır.

Havaalanından otelinize veya gideceğiniz yere, bulunduğunuz yerden havaalanına özel şoför eşliğinde VIP minibüs hizmeti de veren firmamız ile ister günlük ister tek seferlik isterseniz daha uzun süreli minibüs kiralayabilirsiniz. Güvenlik ve konforu bir arada arayanlar için özel olarak sunduğumuz bu hizmetimiz, havaalanı transferi dışında günlük şehir seyahati için de verilmektedir.

Güvenlik seyahatlerde ilk şarttır. Trafiğin yoğun olduğu İstanbul gibi şehirlerde bu daha büyük önem kazanır. Bu yüzden seyahatinizi sorunsuz ve güvenli bir şekilde, programınızı aksatmadan, konforlu ve eğlenceli hale getirmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Zengin araç filomuz ve kurumsal hizmetlerimiz ile kaliteli ve güvenli araç kiralama ayrıcalığını yaşayacaksınız. Kiralık araç ihtiyaçlarınız için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir, erken rezervasyon ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama          Ucuz araç kiralama kişisel veya ticari araç ihtiyaçlarınız için ekonomik koşullarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir