SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Genel / Sabiha Gökçen Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Araç Kiralama
Sabiha Gökçen Araç Kiralama

           Sabiha Gökçen araç kiralama şubemiz, 7 gün 24 saat açık olarak hizmet vermektedir. Eğer Sabiha Gökçen araç kiralama konusunda bir araştırma yapıyorsanız, bizimle iletişime geçip fiyatlarımız ve araçlarımız hakkında teklif almadan karar vermemenizi öneririz.

Uzun yıllar Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlarda faaliyet gösteren şubelerimize, Sabiha Gökçen Havalimanı açıldıktan sonra yeni bir şube daha ekleyerek havalimanı araç kiralama hizmetlerimizin kapsamını genişlettik. Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama hizmetlerimiz hem iç hem dış hatlar için verilmektedir. Vatandaşı olduğunuz ülke tarafından verilen, kiralayacağınız aracın sınıfına uygun sürücü belgesi ve kredi veya banka kartı ile dilediğiniz aracı kiralayarak İstanbul seyahatinizi planladığınız şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sabiha Gökçe Havalimanı, Atatürk Havalimanı’nın yoğunluğunu azaltmak ve Anadolu yakası ile yakın çevre için daha rahat havayolu ulaşımı sağlamak amacıyla açılmış büyük bir havaalanıdır. Her gün yüzlerce uçağın iniş- kalkış yaptığı, binlerce insanı misafir eden alanda en büyük ihtiyaçlardan biri de ulaşımdır.

Havalimanı işletmeciliği tarafından verilen servis hizmetlerinin belli saatlerde ve güzergahlarda olması, Sabiha Gökçen Havalimanından sağlanan toplu taşımanın yetersizliği, İstanbul merkeze çok uzak olan alandan taksiye binmenin küçük bir servete mal olduğu dikkate alındığında, sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan biriyseniz, sizin için en ekonomik ve hızlı seçenek araç kiralama olacaktır.

Her model, marka, sınıf ve teknik özellikte araç, geniş bir filo ile faaliyet gösteren  firmamız, Sabiha Gökçen yolcuları için de Atatürk Havalimanı ile aynı kalite ve nitelikte araç kiralama hizmeti vermektedir. Eğer dönüşünüzü Atatürk Havalimanı’ndan veya başka bir araç ile yapacaksanız, sizin için en yakın şubemize aracı teslim etme imkanınız da bulunmaktadır.

İstanbul’a geliş veya dönüşünüzde Sabiha Gökçen Havalimanı’nı kullanacaksanız, sitemizden veya telefon ile bize ulaşarak bilgi alabilir, araç seçenekleri ve fiyatları öğrenebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Seyahatinizi konforlu ve İstanbul trafiği açısından çekilir kılmak için bütçenize uygun sayısız seçenek arasından sizin için en avantajlı olanı en ekonomik koşullarda sunduğumuz ve hizmet kalitemizin içeriği konusunda iddialıyız.

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama          Ucuz araç kiralama kişisel veya ticari araç ihtiyaçlarınız için ekonomik koşullarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir