SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Rent A Car Bölgeler / Antalya Kiralık Araç

Antalya Kiralık Araç

Antalya Kiralık Araç

Antalya Kiralık Araç
Antalya Kiralık Araç

Antalya kiralık araç hizmeti sunan firmamız, kullanımınıza sunmuş olduğu araçların bakımlarını ve sigortalarını yaptırmaktadır. Sektörde bulunan birçok firma kiralık araçlarına kasko sigortası yaptırmadığı için olası hasar anında büyük maliyetlere katlanmak zorunda kalmakta ve zamanla yok olmaya yüz tutmaktadırlar. Hem firmamızın hem de müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda yapılan sigortalar her daim güvenceli bir yolculuğu simgelemektedir. Kasko sigortasına bağlı olarak Antalya kiralık araç kullanmak isteyenler sigorta koşullarına uyum sağlamayı da kabul etmiş sayılırlar. Sorumluluğunuzda bulunan aracı kendi aracınız gibi görmeniz ve karayolları haricinde aracın kullanılması yasak olan alanlarda kullanılmasından kaynaklanan hasarlardan sorumlu olacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

Antalya kiralık araç hizmeti almak isteyen kişilerin 25 yaşın üzerinde, minimum üç yıllık ehliyet deneyimine sahip olmaları gerekmektedir. Firmamız bünyesinde kiralama hizmeti sunduğumuz araçlarımız üç yaşın üzerinde olmayıp, kasko poliçeleri rent a car şartlarına uygun olarak yapılmıştır. Müşterilerimizin kiraladıkları araçlarda bazı sorumluluklar kendilerine ait olmaktadır. Kiralama süresi boyunca plakaya gelen tüm trafik cezaları, hız cezaları, yanlış park cezaları, otopark hizmet bedelleri, sürücü hatasından kaynaklanan çizikler, göçükler, araç yedek anahtarlarının sorumluluğu kiralama yapan kişiye ait olmaktadır. Bu sorumluluklardan herhangi birinin yerine getirilmemesi halinde ilk yapılan sözleşmede geçerli hükümler uygulanacaktır. Aracı kiralayan kişi ile sözleşme yapılmış olması hususu ile Antalya kiralık araç firmamızın bilgisi dâhilinde olmayan üçüncü şahısların aracı kullanmalarını izin vermemeniz yararınıza olacaktır. Sözleşmeye aykırı yapılacak her hareketinizin sorumluluk sınırlarınız içerisinde olduğunu bilmelisiniz.

Antalya kiralık araç hizmetlerimizden yararlanmak, konforlu araçlarımızın keyfini çıkarmak istediğiniz her an Antalya’da firmamız ile iletişim kurmalısınız. Gerek akraba ziyaretlerinizde, gerekse tatil günlerinizde rahat ve huzur dolu bir yolculuk yapmak sizlerin de hakkıdır. Firmamızdan alacağınız hizmetin kalitesi hakkında bilgi sahibi olabilmeniz ancak ve ancak hizmet almanıza bağlı olmaktadır. Tatil için Antalya’ya gelen müşterilerimizin memnuniyetleri sonucunda bir sonraki tatillerinde de daha ilimize ulaşmadan kiralama hizmeti almak için online rezervasyon yaptırdıkları azımsanmayacak derecede bir gerçektir. Müşteri memnuniyetini hat safhada sağlayan Antalya kiralık araç firmamızın her daim hizmetinizde olduğunu bilmeniz yeterli olacaktır.

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Antalya Oto Kiralama

Antalya Oto Kiralama

Antalya Oto Kiralama Antalya oto kiralama hususunda oldukça gelişmiş bir ilimizdir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir