SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Rent A Car Bölgeler / Antalya Rent A Car

Antalya Rent A Car

Antalya Rent A Car

Antalya Rent A Car
Antalya Rent A Car

Antalya rent a car firmaları arasında bulunan firmamızdan hizmet almak isteyenleri birçok avantaj beklemektedir. Firmamızın web sitesi üzerinden online araç kiralama işlemi yapma imkânı bulabilirsiniz. Active rent acar olarak siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda uygun fiyat ve ödeme koşullarında kiralık araçlarımızı hizmetinize sunmaktayız. Web sitemiz üzerinden müşteri hizmetleri numaramız aracılığı ile tarafımıza ulaşmanız halinde müsait durumda olan araçlarımızdan dilediğiniz aracı kiralama şansı elde etmektesiniz. Sektörde bulunan birçok firmadan daha geniş bir araç yelpazesine sahip olmamız sebebi ile tercih sebebi olmaktayız. Yaz aylarında turizmin arttığı dönemlerde yerli turistler tarafından da firmamız ziyaret edilmekte ve hizmet alınmaktadır.

Antalya rent a car firması olarak gerek otomatik vites, gerekse manuel vites araçlarla sizlere hizmet sunmaktayız. 1998 yılından günümüze kadar ulaşan köklü bir geçmişe sahip olan firmamızdan hizmet almanız durumunda hiçbir sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Gerek firmamızın adresine gelerek, gerekse internet ortamından online olarak araç kiralama hizmeti almanız mümkün olmaktadır. Online hizmet almak istediğiniz zaman, aracı almak istediğiniz yeri, teslim edeceğiniz yeri, araç kiralama süresini, aracı almak istediğiniz saati, teslim etmek istediğiniz saati ve ödeme yapmak istediğiniz para birimini belirterek araç kiralama hizmet bedellerimiz hakkında bilgi sahibi olmanız da mümkün olmaktadır. Hesaplama yaptığınızda müsait olma durumlarına göre araç çeşitlerimiz ve bu çeşitlerdeki araçların özelliklerine göre bedel seçeneklerimizi görme imkânı bulmaktasınız.

Antalya rent a car olarak oldukça geniş bir hizmet ağına sahip olmamız sebebi ile şehir dışına araç kiralamak istediğiniz zaman da firmamızın hizmetlerinden yararlanmanız mümkün olmaktadır. Araç kiralama hizmeti aldığınızda ödeyeceğiniz bedel sadece araç kiralama bedeli olmayıp, bu bedele dâhil olan hizmetler, 7/24 yol yardım hizmetleri, ücretsiz ilave şoför hizmetleri, havaalanı teslim ücretleridir. Ödemeyi dilediğiniz takdirde nakit ya da kredi kartı ile gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları sayesinde her geçen gün daha başarılı bir firma olma yolunda hızla ilerlemekte ve hizmet çeşitliliğini siz değerli müşterilerini düşünerek arttırmaktayız. Tecrübelerimize dayanarak sunmuş olduğumuz hizmet kalitesinden asla ödün vermemekteyiz.

 

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Antalya Kiralık Araç

Antalya Kiralık Araç

Antalya Kiralık Araç Antalya kiralık araç hizmeti sunan firmamız, kullanımınıza sunmuş olduğu araçların bakımlarını ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir