SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Genel / Araba Kiralama Fiyatları

Araba Kiralama Fiyatları

Araba Kiralama Fiyatları

Araba Kiralama Fiyatları
Araba Kiralama Fiyatları

          Araba kiralama fiyatları konusunda çeşitli belirleyici faktörler vardır. Şehre, aracın teknik özelliğine, modeline, yakıt tipine, motor gücüne, vites durumuna, büyüklüğüne, yolcu kapasitesine, kiralanan gün sayısına göre araba kiralama fiyatları değişmektedir.

İnsanlar çeşitli sebeplerle araba kiralayabilirler. Geçici olarak kişisel kullanım için, seyahatlerde, iş gezilerinde, tatillerde, ticari faaliyetlerinde kendi araçları yerine kiralık araç tercih edenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Araba kiralama pek çok yönden avantajlı ve mantıklı bir tercihtir. Gittiğiniz yere uçakla seyahat etmeniz halinde, şehir içindeki gezi veya işleriniz için hızlı, ekonomik ve güvenli bir çözümdür. Tatillerde beldenin tüm görülmesi gereken yerlerini rahatlıkla gezebilir, kendinize özel bir program yapabilirsiniz. Toplu ulaşım veya taksilere mecbur kalmadan, zaman sınırlaması olmadan seyahat edebilmek ancak kiralık araçlar ile mümkündür. İş gezilerinde yapılan programa zamanında yetişmek için en iyi alternatif her zaman kiralık araç ile seyahat etmektir. Ticari şirketlerde yeni araçlarla sahada faaliyet göstermek, binlerce liralık yatırım yaparak araç almaktan çok daha avantajlıdır. Öz sermayenin artırılması yerine nakit sermayenin ticari yatırımlar için kullanılması prensibi ile çalışan firmalar, saha personeli için kiralık filo ile çalışmayı tercih ederler.

Bu yüzden acil veya süreli özel araç ihtiyaçlarında mantıklı ve ekonomik bir çözüm olan araba kiralama, fiyatları bakımından da büyük avantaj sağlar. Kiralık bir araç için kredi taksidi, sigorta veya kasko gibi ödemeleri düşünmek zorunda kalmazsınız. Motorlu taşıtlar vergisi kiralayan firma tarafından ödenir. Kredi limitlerinizi azaltmamış olursunuz. Kaza veya arıza halinde tüm giderler sigortadan karşılanır. Üstelik araç kirası için ödediğiniz rakam aylık olarak tahsil edilir ve firmanızın gideri olarak muhasebeleştirilebilir.

Araba kiralama fiyatları sanılanın aksine ekonomiktir. Bütçenize uygun araç bulabilir ve dilediğiniz süre boyunca kiralayabilirsiniz. Kira süresi uzadıkça indirim oranları da artacağından uzun süreli araba kiralama çok daha ekonomik bir seçenektir.

Araba kiralamak istiyor, bütçeniz ve şartlarınıza uygun zengin seçenekler arıyorsanız, kesinlikle bizimle iletişime geçmelisiniz. İhtiyacınız olan aracı bulma ve fiyat konusunda en uygun teklifleri bizden alacağınıza eminiz.

 

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama          Ucuz araç kiralama kişisel veya ticari araç ihtiyaçlarınız için ekonomik koşullarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir