SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Genel / Araç Kiralama Fiyatları

Araç Kiralama Fiyatları

Araç Kiralama Fiyatları

Araç Kiralama Fiyatları
Araç Kiralama Fiyatları

          Araç kiralama fiyatları çeşitli kriterlere göre değişkenlik gösterir. Yani araç kiralama fiyatları konusunda net bir rakamdan ve ücret tarifesinden bahsetmek mümkün değildir. Çünkü kurumsal hizmet veren araç kiralama firmalarında farklı marka, sınıf, teknik donanım ve büyüklükte çok sayıda araç bulunur. Hem her türlü araç kiralama ihtiyacını karşılamak hem de filo sayısını geniş tutmak isteyen araç kiralama şirketleri filolarını her geçen yıl yenileyip büyüterek rekabet şartlarına uyum sağlamaya çalışır. Hal böyle olunca da araç kiralama fiyatları konusunda kesin bir rakam söylemek mümkün değildir.

Araç ihtiyacı, çeşitli sebeplerle ortaya çıkar ve bu ihtiyaç kişiye, zamana ve kullanım amacına göre değişir. İş için yapılan bir seyahatte kiralanacak araç ile ailecek çıkılan tatilde kiralanacak araç birbirinden farklıdır. Aynı şekilde uzun süreli araç kiralama yapmak isteyenlerin tercihleri genellikle yakıt tüketimi az binek aracı olmaktadır. Kalabalık gruplar için minibüs, zor yol koşulları için arazi aracı tercih edilmektedir. Kısaca araç kiralamak isteyen birinin aracı nerede kullanacağı, kaç kişi seyahat edeceği, yolculuk güzergahı, yol koşulları hatta mevsim bile tercihlerine etki eder. Bu da doğal olarak aracın kira rakamını belirler.

Kiralık araç ihtiyacınız varsa, nerede kullanacağınız, kaç gün için kiralayacağınız, kaç kişi olacağınız gibi hususları dikkate alarak talepte bulunmanız gerekir. Çünkü uzun süreli araç kiralamada dizel motorlu olanları tercih etmek yakıttan tasarruf sağlar. 5 kişiden fazla yolcu varsa minibüs kiralamak daha mantıklıdır.

Uzun süredir kurumsal araç kiralama şirketi olarak hizmet veren firmamız, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun aracı tahsis etmek konusunda uzmanlaşmıştır. Profesyonel ekibimiz geniş araç filosundan hangilerinin müşterinin ihtiyacına uygun olduğunu belirleyerek seçenek sunar, istenilen aracın müşteriye tahsisini gerçekleştirir. Aracın kira süresi fiyata doğrudan etki eden bir unsur olduğu gibi sürekli müşterilerimiz için de özel indirimler uygulanmaktadır.

Daha önce firmamızda araç kiralamamışsanız yeni müşterilerimiz için özel avantaj paketlerimizden de faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve verimlilik esasına dayalı çalışma prensiplerimizle sizlerin de kiralık araç ihtiyacına hızlı ve ekonomik çözümler üreteceğimiz konusunda iddialıyız.

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama          Ucuz araç kiralama kişisel veya ticari araç ihtiyaçlarınız için ekonomik koşullarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir