SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Genel / Araç Kiralama Kampanya

Araç Kiralama Kampanya

Araç Kiralama Kampanya

Araç Kiralama Kampanya
Araç Kiralama Kampanya

         Araç kiralama kampanya uygulamaları firmalara göre değişik zamanlarda ve içerikte düzenlenmektedir. Genellikle kurumsal firmalar tarafından hazırlanan araç kiralama kampanya uygulamaları ile ekonomik fiyatlara kiralık araçlara sahip olmak mümkündür.

Kurumsal araç kiralama firmaları, anlaşmalı oldukları kurumların personeline kampanya koşuları dahilinde fiyat indirimi, hediye gün, uçak yolculuklarında kullanılacak mil puan gibi çeşitli avantajlar sunar. Belli şehirler için, belli dönemlerde veya özel günlerde sunulan bu avantajlar ile çok daha ekonomik koşullarda araç kiralamak mümkündür.

Sürekli çalışılan müşteriler veya filo kiralayan firmalar için de düzenlenen çeşitli kampanyalar ile müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan firmalar, aynı zamanda ekstra hediye imkanı da vermektedir. Eğer araç kiralamak ve araç kiralama kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız, firmaların kampanyalarını takip etmeniz yeterli olacaktır.

Yaz sezonunun açılması ile yoğunlaşan kiralık araç taleplerini karşılamak amacıyla erken rezervasyonu teşvik eden araç kiralama firmaları bunu çeşitli kampanyalarla da desteklemektedir. Erken rezervasyonda ekstra özel indirimler yanında mil puan, ekstra gün gibi indirimler de sunulmaktadır. Diğer yandan sürekli müşteriler için özel paketler, araç kiralama kampanya süreçlerinde yer alır.

Firmalar için sunulan filo kiralama hizmetleri de yılın belli dönemlerinde kampanyaya girerek çok daha uygun fiyatlarla kiralama imkanı sağlar. İkinci el araçlar için de ekstra indirimlerle filo kiralama hizmeti verilebilmektedir. Bir-iki yaşındaki araçların filo kiralama ile kiralanması firmalara ekstra indirim imkanı vermektedir.

Eğer sürekli araç kiralayan biriyseniz veya ticari faaliyetleriniz sebebiyle araç veya filo kiralamak istiyorsanız, size özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca belli dönemlerde her kesimden müşteri için hazırlanan kampanyalar ile de çok daha ucuza araç kiralamanız mümkündür. Tatil planlarınızın içinde gideceğiniz yerde araç kiralamak ta varsa, tarih aralıklarını belirterek erken rezervasyon yaptırıp kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Firmamızda özellikle İstanbul için araç kiralama kampanya koşulları sunulmaktadır. Aracı İstanbul’a geldikten sonra veya İstanbul’dan kiralayarak dilediğiniz yere gitmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Belli dönemlerde uyguladığımız özel kampanyalar yanında paket uygulamalarımız arasından seçeceğiniz herhangi birini çok özel şartlar ve ekonomik fiyatlara alabilirsiniz.

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama          Ucuz araç kiralama kişisel veya ticari araç ihtiyaçlarınız için ekonomik koşullarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir