SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Genel / Atatürk Havalimanı Araç Kiralama

Atatürk Havalimanı Araç Kiralama

Atatürk Havalimanı Araç Kiralama

Atatürk Havalimanı Araç Kiralama
Atatürk Havalimanı Araç Kiralama

          Atatürk havalimanı araç kiralama hizmetlerimiz ile Türkiye’nin en büyük ve en yoğun havaalanı olan dAtatürk Havalimanındaki şubemizde, İstanbul’a gelen tüm misafirlerin kiralık araç ihtiyaçlarını karşılamak için faaliyet göstermekteyiz. Atatürk havalimanı araç kiralama şubemiz günün 24 saati açık olup, her an ihtiyacı karşılayacak sayıda ve özellikte araçlarımız bulunmaktadır.

İstanbul 20 milyona yaklaşan nüfusu ile yerli veya yabancı tüm ziyaretçilerin endişe ile geldikleri bir şehir. Çünkü toplu taşıma imkanlarından haberi olmayan, taksicilerin kötü niyetli davranışlarını duyan, hırsızlık olaylarından çekinen veya istediği yere istediği zamanda varamamaktan korkan ziyaretçiler haklı olarak tedirgin olur. İstanbul’da bir yerden başka bir yere toplu taşıma ile gitmek için bile hatırı sayılır bir ücret ödemek gerektiğini, daha önce gelen herkes bilir. Hele ki ailesiyle veya grup halinde gelenler için toplu taşımaya verilecek ücretin toplamı, günlük araç kiralama bedelinden bile fazladır. Eğer şehre yabancıysanız tamamen taksicilerin insafına kaldınız demektir. Bu da sürekli artan taksimetre ve yüzlerce liralık taksi ücreti anlamına gelecektir.

Ama akıllı telefonunuz varsa size önerebileceğimiz en mantıklı yol araç kiralama olacaktır. Telefonunuzdaki GPS yönergelerini takip ederek dilediğiniz yere rahatlıkla gidebilir, üstelik bunu çok ekonomik şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Atatürk Havalimanı araç kiralama hizmetlerimiz ile İstanbul’da kalacağınız süre boyunca dilediğiniz model ve sınıf aracı kiralayarak seyahatinizi planladığınız şekilde tamamlayabilirsiniz. Eğer uçak ile dönüş yapacaksanız havalimanına, otobüs veya başka bir araçla dönecekseniz yönlendireceğimiz en yakın şubemize giderek aracı teslim etme imkanınız bulunur. Dönüşünüzü Sabiha Gökçen Havalimanından yapacak olmanız halinde de oradaki şube personelimiz aracı teslim alacaktır.

Bizim için önemli olan İstanbul’a gelen herkesin geliş sebebi ve planına uygun şekilde seyahat etmesini sağlamaktır. Ayrıca Atatürk Havalimanı şubemizden kiraladığınız araç ile şehirlerarası seyahat etmek isterseniz, bunu bildirmeniz yeterli olacaktır.

İhtiyacınız ne ise onu sunma ve sizi memnun etme konusunda en iyisi için çalışıyoruz. Bagajlarınızı aldıktan sonra şubemize uğrayıp veya gelmeden önce bizi arayıp dilediğiniz aracı kiralayabilir veya rezerve ettirebilir, planlarınıza uygun bir İstanbul seyahati gerçekleştirebilirsiniz.

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama          Ucuz araç kiralama kişisel veya ticari araç ihtiyaçlarınız için ekonomik koşullarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir