SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Genel / Aylık Araç Kiralama  

Aylık Araç Kiralama  

Aylık Araç Kiralama  

Aylık Araç Kiralama  
Aylık Araç Kiralama

        Aylık araç kiralama, orta vadeli araç kiralama olarak kabul edilir. Bu sebeple aylık araç kiralama haftalık veya günlük araç kiralama ücretlerinden çok daha ekonomiktir. Gezi, iş veya özel sebeplerle ortalama 1 aylık kiralık araç ihtiyacınız varsa, aracınızı aylık kiralamanız daha mantıklıdır. Çünkü araç kiralamada kira süresi uzadıkça, kira ücreti düşmektedir.

Eskiden piyasada araç kiralama firması az olduğu gibi hem araç sayıları az hem de kiralama ücretleri çok yüksekti. Dünya’nın yeni trendleri uluslararası ticaretin gelişmesini sağladığı gibi araç ithalat ve ihracatını da artırmıştır. Diğer yandan yabancı menşeli araç kiralama firmalarının ülkemizde şube açmaya başlaması hem sektöre hareket getirmiş hem de rekabeti artırmıştır. Bir zamanlar ancak yüksek gelir grubundan insanlara, yabancı turistlere veya iş adamlarına hitap eden araba kiralama imkanı, artık her gelir gurubundan insan için mümkün hale gelmiştir. Herkes bütçesi dahilinde kendisi için uygun bir aracı kiralayarak ihtiyacını karşılama imkanına kavuşmuştur.

Daha önce araç kiralamadıysanız, araç kiralamanın kolay ve hızla halledilen bir hizmet olduğunu belirtmek isteriz. Geçerli bir sürücü ehliyeti ve kredi kartı ile bütçenize ve ihtiyacınıza uygun bir aracı birkaç dakika içinde kiralayabilir, seyahatinize başlayabilirsiniz. Kira süresi ve seçeceğiniz araca göre araç kiralama fiyatı değişmekle birlikte, size uygun bir araç her zaman bulunacaktır. Kaldı ki eğer kira süresi 1 aydan uzun ise çok daha ekonomik koşullarda araç kiralamanız mümkündür.

Çok çeşitli sebeplerle insanların kiralık araç ihtiyacı olur. Kaza yaptığı için aracı serviste olan birinin eğer günlük olarak araç ihtiyacı varsa, en mantıklı çözüm araç kiralamak olacaktır. Bu süre boyunca toplu ulaşım kullanması halinde işleri aksayacak insanlar için en makul seçenek aylık araç kiralamaktır.

Eğer araç kiralamak istiyorsanız, ister 1 günlük, ister 1 yıllık olsun, bizden teklif almadan karar vermeyin. Her ihtiyaca ve bütçeye uygun çözümlerle hizmet veren firmamız, kurumsal yaklaşımı ve operasyonel yetkinliği ile sizin için en uygun teklifi en cazip koşullarda sunacaktır. Uzman kadromuz ve profesyonel hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

 

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama          Ucuz araç kiralama kişisel veya ticari araç ihtiyaçlarınız için ekonomik koşullarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir