SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Genel / Günlük Araç Kiralama

Günlük Araç Kiralama

Günlük Araç Kiralama

Günlük Araç Kiralama
Günlük Araç Kiralama

         Günlük araç kiralama, bir hafta yada ay şeklinde olmayan, kişiye özel süreyle düzenlenen ve gün bazında yapılan araç kiralama işlemidir. Günlük araç kiralama derken kastedilen 1 günlük kira değildir. İhtiyacınızın devamı süresince örneğin 5 veya 18 günlük olarak ta kiralama yapabilirsiniz.

Araç ihtiyacı çok çeşitli sebeplerle ortaya çıkar. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde, kendisine ait aracı olan kişilerin bile kaza, bakım veya benzeri sebeplerle belli bir süre kiralık araca ihtiyacı olabilir.

Tatil veya iş için gittiğiniz bir yerde zaman kazanmak ve toplu ulaşım araçları veya taksi yerine kendinize özel bir araba ile yolculuk yapmak istiyorsanız, yine en mantıklı seçenek günlük araç kiralama olacaktır. Mesela İstanbul’da birkaç günlük bir işiniz var ve zaman sorunu yaşıyorsanız, programınızı yetiştirmek için araç kiralayarak tüm işlerinizi vaktinde bitirerek dönebilirsiniz. Tarihi ve turistik yerleri gezmek için toplu ulaşımda zaman kaybetmek veya taksilerde çok daha pahalıya şehir turu yapmak yerine, size özel zaman ve şekilde dilediğinizce gezebilirsiniz.

Yani gittiğiniz yerde belli bir süre araca ihtiyacınız var veya özel sebeplerle geçici olarak araç gerekiyorsa, en işlevsel çözüm günlük araç kiralamak olacaktır. Üstelik araç kiralamak için kiralayacağınız arabanın sınıfına uygun bir sürücü belgeniz ve kredi veya banka kartınızın olması da yeterli. Tam kaskolu ve deposu dolu şekilde size teslim edilecek araçlardan bütçe ve ihtiyacınıza uygun olanı seçerek, işlerinizi süresinde yapabilir, gönlünüzce bir tatil geçirebilirsiniz.

Günlük araç kiralama sanılanın aksine pahalı bir hizmet değildir. Kaldı ki eskiden olduğu gibi kiracılardan ekstra güvenceler de istenilmemektedir. Yaygınlaşan araç kiralama hizmetleri ile daha ekonomik ve makul şartlarda bu imkandan faydalanmanız mümkündür.

İster günlük, isterseniz haftalık, aylık veya yıllık olsun; her ihtiyaca ve bütçeye uygun kiralık araçlarımız ile hizmetinizdeyiz. Kaç gün süresince kiralayacağınız sizin, sizin için en kaliteli ve güvenli aracı tahsis etmek bizim işimiz.

İstanbul’un tüm ilçelerinden araçlarımızı teslim alarak dilediğiniz yerde görevli personelimize teslim edebilirsiniz. Araç lazımsa lütfen bizi arayın.

 

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama          Ucuz araç kiralama kişisel veya ticari araç ihtiyaçlarınız için ekonomik koşullarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir