SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Genel / Havalimanı Araç Kiralama

Havalimanı Araç Kiralama

Havalimanı Araç Kiralama

Havalimanı Araç Kiralama
Havalimanı Araç Kiralama

          Havalimanı araç kiralama için en doğru noktalardan biridir. Eğer seyahatinizi uçakla gerçekleştiriyor veya en azından seyahatinizin bir bacağında İstanbul’daki havalimanlarından birini kullanıyorsanız, havalimanı araç kiralama alternatiflerinizi öğrendikten sonra alandan ayrılmanızı tavsiye ediyoruz.

Havaalanlarının tümünde araç kiralama firmaları faaliyet gösterir. Ancak bunların büyük kısmı ya kurumsal çalıştıkları gerekçesi ile yada rezervasyon yaptırmadığınız için ihtiyaç anından size araç tahsis edemezler. Uçağınız rötarlı indi ve sizin acilen bir toplantı yada görüşmeye yetişmeniz gerekiyorken, müracaat ettiğiniz tüm araç kiralama şirketlerinden bu gerekçelerle elinizin boş dönmesi yüksek bir ihtimaldir.

Ancak firmamızın 7 gün 24 saat açık olan havalimanı şubelerinde önceden rezervasyon yaptırmasanız dahi acil durumlar için hazırda kiralık araçlarımız bulunur. Özellikle uçak seyahatlerinin ne tür sürprizlere sebep olduğunu bildiğimiz için bu tür durumlarda müşterimizin aciliyetini anlayıp öncelik veriyor ve en kısa zamanda bir araç tahsis ederek ihtiyacını karşılıyoruz.

Havalimanı araç kiralama, özellikle İstanbul seyahatlerinde büyük bir avantaj sağlayan hizmetlerden biri. Gece geç saatlerde iniş yapan bir yolcunun servis veya toplu taşıma bulması mümkün değil. Taksi alternatifinin ise araç kiralamadan çok daha pahalı bir seçenek olduğunu söylemek gerekir. Böyle bir durumda aktif araç kullanabilen birinin araç kiralama seçeneğinin olduğunu bilmesi, seyahatin sonraki aşamaları ve zaman açısından büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Havalimanından araç kiralamak için vatandaşı olduğunuz ülkeden alınan geçerli bir sürücü belgesine sahip olmanız yeterlidir. Eğer planlı bir seyahat yapıyorsanız, sitemiz üzerinden veya telefon ile önceden rezervasyon yaptırmanız halinde, uçağınız rötarlı inse bile aracınız sizi bekliyor olacaktır. Acil durumlarda, yetişmeniz gereken işleriniz varsa durumunuzu şube personelimize bildirerek hızlı şekilde araç tahsisi sağlayabilirsiniz.

İstanbul gibi büyük ve kalabalık bir şehirde hızlı ulaşım en önemli ayrıcalıktır. Zaman sizin için önemli ise veya zamanınızı etkin bir şekilde kullanmak istiyor, gereksiz bekleme sebebiyle kayıp yaşamak istemiyorsanız kesinlikle en ekonomik ve hızlı seçenek araç kiralamaktır.

İç veya dış hatlar şubelerimizden herhangi birine gider gitmez araç ihtiyacınız karşılanacak ve ayrıcalıklı hizmeti alacaksınız.

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama          Ucuz araç kiralama kişisel veya ticari araç ihtiyaçlarınız için ekonomik koşullarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir