SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Genel / Kiralık Araba Fiyatları

Kiralık Araba Fiyatları

Kiralık Araba Fiyatları

Kiralık Araba Fiyatları
Kiralık Araba Fiyatları

         Kiralık araba fiyatları aracın modeli, markası, sınıfı ve kiralama süresine göre değişir. Bu bakımdan kiralık araba fiyatları konusunda net bir rakam zikretmek mümkün değildir.

Araç kiralamak istiyorsanız, öncelikle ihtiyacınızın süresini ve seyahat edeceğiniz bölgeleri belirlemeli ve buna göre bir karar vermelisiniz. Şehir içinde, şehirler arası, dağ yolunda, seyahat edecek yolcu sayısı, vites ve yakıt özellikleri, uzun veya kısa mesafe, kiralayacağınız süre gibi çok farklı kriterlere göre bir değerlendirme yapmak en doğrusudur. Örneğin bir köy veya tarihi alan ziyaret edecekseniz ve yolu hakkında bilginiz yoksa altı yüksek veya jeep tarzı bir ara daha konforlu ve güvenli olacaktır. Ancak şehir içi seyahatler için daha küçük bir araç tercihi yapılabilir. Eğer uzun zaman veya uzun mesafeler için kiralayacaksanız ve yakıt için ödeyeceğiniz ücretin daha az olmasını istiyorsanız dizel bir araç daha ekonomiktir. Ailenizle birlikte veya grup halinde yapılacak seyahatlerde çok koltuklu bir araç hem ekonomik hem de konforlu bir kullanım sağlar.

Dolayısı ile kiralık araba fiyatları sizin ihtiyacınıza uygun ve maksimum fayda sağlayacak özellikte olan araca göre değişkenlik gösterir.

Kiralama süresi de fiyatlara etki eden bir faktördür. Çünkü kiralama süresi uzadıkça fiyatlar daha esnek ve ekonomik hale gelir. Bu bakımdan süre de fiyatı belirleyici olarak kabul edilir.

Kredi kartı ile araç kiralamalarında kartınızın özelliğine göre taksitlendirme yaptırmanız mümkündür. Bu da ödemeyi zorlanmadan ve daha uzun vadede yapmanızı sağlar.

Hangi tür, model, sınıf veya teknik özellikte araca ihtiyacınız olduğu veya kaç gün için kiralayacağınız sizin tercihinize bağlıdır. İsteklerinize uygun özellikte aracı size tahsis etmek ve ekonomik fiyatla sunmak ise bizim işimiz. Kaliteli, güvenli, sigortalı ve konforlu araçlar ile seyahat etme ayrıcalığı yanında, olası bir kaza veya arıza halinde en kısa zamanda servis desteği ve çekici hizmeti de tarafımızdan sağlanmaktadır. Yasa gereği kusurun size ait olmaması halinde tüm masraflar kasko ve zorunlu trafik sigortası kapsamında karşılanacaktır.

Kiralık araba fiyatları ve diğer tüm konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama          Ucuz araç kiralama kişisel veya ticari araç ihtiyaçlarınız için ekonomik koşullarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir