SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Genel / Kiralık Araç Fiyatları

Kiralık Araç Fiyatları

Kiralık Araç Fiyatları

Kiralık Araç Fiyatları
Kiralık Araç Fiyatları

         Kiralık araç fiyatları aracın markası, modeli, teknik ve donanım özellikleri, kiralayacağınız gün sayısı gibi kriterlere göre değişmektedir. Kiralık araca olan ihtiyacınız özellikleri de önem taşır. Bu yüzden kiralık araç fiyatları konusunda bir araştırma yapmaya başlamadan önce; aracı neden kiraladığınız, hangi güzergahta kullanacağınız, kaç gün için ihtiyacınızın olduğu, size özel iç donanımların neler olduğu, yakıt türü ve tüketim miktarının önemi, bütçeniz gibi hususları  belirlemeniz en doğru aracı kiralamanız açısından önem taşır.

Kiralık araç fiyatları şehirlere ve semtlere göre belli bir miktar farklılık gösterebilir. Ancak kurumsal araç kiralama firmalarında bu duruma rastlanmaz. Aynı araç için uygulanan kira ücreti standarttır. Bu yüzden hangi şehir veya semtten kiraladığınızın önemi olmaz.

Sizin için konfor ve güvenlik önemli ise daha donanımlı araca ihtiyacınız vardır. Ancak turistik bir gezi için veya kısa süreli iş gezileri için daha ekonomik araçları tercih edebilirsiniz. Eğer kiralayacağınız araç ile şehir dışına çıkacaksanız daha güvenli ve yakıt tasarrufu daha fazla bir araç sizin için daha uygun olacaktır. Yani araç kiralama sebebiniz ve alışkanlıklarınız, hangi aracı seçeceğinizi belirler. Diğer yandan bu iş için ayıracağınız bütçe de önemlidir.

Hem ekonomik hem de konforlu bir aracı bulmanın zor olduğunu biliyoruz. Özellikle uzun süreli kiralamalarda daha uygun fiyat teklifleri almak istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden araçlarımızın kiralarını belirlerken müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetlerine öncelik veriyoruz. Çünkü hizmetimizden ve fiyatlarımızdan memnun kalan bir müşteri ile her zaman çalışacağımızın farkındayız.

Kiralık araç konusunda kalabalık filomuz, her segment ve sınıftan araçlarımız, özel fiyat uygulamalarımız, kampanyalarımız, uzun süreli kiralamalarda ekstra indirimlerimiz ve paketlerimiz ile kiralık araç ihtiyacına cevap vermek için profesyonel bir firma olarak sizlerin de hizmetindeyiz. Kurumsal ve yaygın şubelerimiz, günün her saati ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz, 24 saat açık havaalanı şubelerimiz, özel şoför hizmetlerimiz ile kiralık araç sektörünün öncü ismi olarak yanınızdayız.

Araç filomuz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak, kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için sitemiz üzerinden veya telefonla iletişime geçebilirsiniz.

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama          Ucuz araç kiralama kişisel veya ticari araç ihtiyaçlarınız için ekonomik koşullarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir