SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Genel / Kiralık Araç

Kiralık Araç

Kiralık Araç

Kiralık Araç
Kiralık Araç

         Kiralık araç ihtiyaçlarınızda araç filomuz, kampanyalarımız, fiyatlarımız ve aklınıza gelen her konuda bizimle iletişime geçebilir, araç ihtiyacınızı hızlı ve ekonomik şekilde gidermenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Kiralık araç için saatlerce firma aramanıza, çok sayıda telefon görüşmesi yapmanıza gerek kalmadan size özel tekliflerimiz ve hızlı hizmetlerimizden memnun kalacağınıza inanıyoruz.

       Kiralık araç denilince olayı sadece seyahat veya iş gezisi için kiralanan araçlar olarak düşünmemek gerekir. Özel günlerde kullanmak amacıyla da araç kiralanabilir. Düğün, nişan ,sünnet gibi özel organizasyonlar için de dilediğiniz aracı kiralayarak size özel bir ayrıcalık yaşayabilirsiniz. Kendi aracınızın kaza yapması halinde tamiri bitene kadar toplu taşıma ile işe gidip gelmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Kaldı ki İstanbul trafiğinde, hele ki işiniz için zaman çok önemli ise taksi veya toplu taşıma ile seyahat etmek sizi psikolojik ve maddi olarak yıpratacaktır. Aracınız servisten çıkana kadar ekonomik koşullarda bir araç kiralayarak günlük rutininize devam edebilir, tüm işlerinizi aksatmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer aracınız yoksa veya ticari işletme olarak saha personelinize çok sayıda araç satın alarak nakit konusunda sıkıntı yaşamak istemiyorsanız yine en doğru seçim kiralık araç olacaktır. Özellikle firmaların araç filosu ihtiyaçlarında en fazla tercih ettikleri yöntem olan filo kiralama, işletme giderleri, sigorta primleri, servis ücretleri ve operasyonel yönetim gibi konularda büyük kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Uzun süreli kiralanan araçlarla faaliyetlerine devam eden ticaret firmaları, süre sonunda araçları sıfır modelleri ile değiştirerek hem çalışanlarının güvenliğini artırmış hem de firma itibarını yükseltmiş olurlar. Kredi kullanmak zorunda kalmadıkları için öz sermayenin yatırıma yönlendirilmesi mümkün olmakta, kira bedelleri de gider gösterilebildiği için muhasebeleştirilerek firmaya yük getirmemektedir.

İhtiyaç halinde gerçek anlamda büyük kolaylık sağlayan araç kiralama hizmeti kurumsal bir firmadan alınmalıdır. Çünkü kurumsal firmalar kiraladıkları araçlarla ilgili müşterilerine özel avantajlar sağlamak ve fiyatlar konusunda daha esnektir. Kiralama şartları ve ek hizmetler ile de müşteri memnuniyetinin daha fazla sağlandığı bizim gibi kurumsal araç kiralama firmaları beklentilerinizi karşılamak ve ihtiyacınızı gidermek konusunda çok daha başarılıdır.

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama

Ucuz Araç Kiralama          Ucuz araç kiralama kişisel veya ticari araç ihtiyaçlarınız için ekonomik koşullarda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir