SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Genel / Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama
Uzun Dönem Araç Kiralama

           Uzun dönem araç kiralama, müşterilerimizin araç ihtiyacı boyunca kullanımları için sağlanan hizmetlerimiz arasındadır. İster ticari ister bireysel olsun, her türlü araç ihtiyacı için özel şart ve avantajlarla uzun dönem araç kiralama hizmeti vermekteyiz.

Bazen özel bazen de finansal sebeplerle araç satın almak yerine kiralamak daha avantajlıdır. Araç ihtiyacını karşılamak için mutlaka nakit veya kredi kullanmak gereği, uzun dönem araç kiralama ile ortadan kalkıyor. Eğer bir sürekli kullanacağınız bir aracınızın olmasını ama satın almadan bunu yapmayı istiyorsanız, araç kiralama en doğru seçenektir.

Kendinize ait aracınız ile kaza yapmış ve tamiratı uzun zaman süreceği için beklemek, nakit paranızı def’aten araç için harcamak, kredi kullanarak limitlerinizi azaltmak, yeni modelini beklediğiniz bir araç için zaman kazanmak gibi durumlarda uzun dönem araç kiralama yaparak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Tam kasko ile kiralanan araçlardan hangisi sizin günlük ihtiyacınıza daha uygun ise onu kiralayabilir, kendi aracınız gibi gönül rahatlığı ile uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik bu seçenek ödemeleriniz aylık olarak yapılacağı için bütçenize de yük getirmeyecektir.

Ticaret şirketleri belli dönemlerde araç satın almak yerine kiralamayı tercih ederler. Bu hem ekonomik hem de sürekli yeni araçları kullanmak açısından avantaj sağlayan bir alış-veriştir.

Araba almak istemeyen veya buna gerek görmeyen ancak normalden daha uzun süreli araç kiralamak isteyen kişilerin kendilerine özel bir sözleşme ile araç kiralamaları mümkün. Kaldı ki uzun dönem araç kiralama için müracaat eden müşterilerimiz ekonomik fiyatlarımızdan ve destek hizmetlerimizden memnun kalırken, biz de güvenilir ve istikrarlı bir müşteri kazanmış oluruz. Bu yüzden uzun dönem araç kiralama talebi ile gelen herkes için bireyselleştirilmiş içerikte anlaşmalar ile araç kiralama hizmeti sağlıyoruz.

Uzun dönem araç kiralama hizmetinde “uzun dönem” den kasıt en az 12 aylık süre ile araç kiralamadır. Süre 24 veya 48 aya kadar uzatılabileceği gibi dönem bitimlerinde sözleşmenin yenilenmesi ile kiralamanın devamı sağlanabilir. Uzun dönem araç kiralama için ticari şirket olmaya da gerek yoktur. Bireysel olarak uzun dönem araç kiralamak isteyenlere de aynı şart ve nitelikte hizmet verilmektedir.

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Ucuz Araba Kiralama

Ucuz Araba Kiralama

Ucuz Araba Kiralama          Ucuz araba kiralama konusunda doğru yerdesiniz. Günlük, haftalık, aylık, yıllık veya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir