SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Genel / Vito Kiralama

Vito Kiralama

Vito Kiralama

Vito Kiralama
Vito Kiralama

          Vito kiralama, kalabalık aile ve grupların birlikte seyahati için en uygun seçimlerden biridir. Vito kiralama ile Mercedes marka bir araçtan beklenen konfor ve güvenlik özelliklerine de sahip olacaksınız.

Mercedes’in Vito modeli minibüs görünümünde ve 9 kişi yolcu kapasitesine sahip araçlardan biridir. Mercedes markasının kalite ve güvenlik standartları herkes tarafından bilinir. Mercedes marka binek bir aracın sahip olduğu tüm teknik özellikler ve donanıma sahip olan Vito, 4 kişiden fazla seyahat edecek gruplar için en ideal ve güvenli araç olarak kabul edilir. Yüksek güvenlik özelliği, maksimum konfor, otomatik veya düz vites seçenekleri, benzinli veya dizel modeller arasından herhangi birini seçerek kiralayabilirsiniz.

Kalabalık bir grupla seyahat edildiğinde ödenecek taksi veya toplu taşıma ücretinin ne kadar olacağını tahmin etmek zor değil. Eğer iş veya ticari amaçlı bir seyahat gerçekleştiriyor ve kalabalık bir ekiple hareket ediyorsanız, hem müşterilerinizi etkilemek hem de güven içinde işlerinizi tamamlamak için Vito tam size göre bir tercih olacaktır.

Eğer Vito kiralama ile aynı zamanda profesyonel bir sürücüye de ihtiyacınız varsa, firmamız bu konuda da gerekli hizmeti sunmaktadır. Araç özel bir şoför tarafından kullanılacaksa bu durum sözleşmede belirtilerek, kiralayan olarak sizin, sürücü olarak şoförün adının yer alması yeterlidir.

Yakıt konusunda oldukça tasarruflu olan Vito, güvenli sürüş keyfini de rahatlıkla yaşayabileceğiniz bir araç olarak alternatiflerinizden biridir. Çarpışma önleme, rüzgar savrulma önleyici, yol bilgisayarı, GPS özelliği, klima, yorgunluk asistanı gibi sıradan araçlarda bulamayacağınız üst sınıf özellikleri ve geniş iç hacmi ile kira süresi boyunca ayrıcalıklı bir sürüş yaşayacaksınız.

Firmamızda kiralanan araçlar içinde kalabalık gruplar için tavsiye ettiğimiz ilk seçenek olan Vito, yakıt tasarrufu ve güvenlik gibi özelliklerine rağmen ekonomik seçeneklerle sunulmaktadır. Daha uzun süreli seyahatleriniz için çok daha uygun fiyatlara Vito kiralama yapabilir ve tüm seyahatinizi planladığınız gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Size özel fiyat ve avantajlar hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden veya telefon ile bize ulaşabilir, dilediğiniz araç için ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Ucuz Araba Kiralama

Ucuz Araba Kiralama

Ucuz Araba Kiralama          Ucuz araba kiralama konusunda doğru yerdesiniz. Günlük, haftalık, aylık, yıllık veya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir