SON EKLENENLER
ANA SAYFA / Genel / Yıllık Araç Kiralama

Yıllık Araç Kiralama

Yıllık Araç Kiralama

Yıllık Araç Kiralama
Yıllık Araç Kiralama

            Yıllık araç kiralama bireysel veya ticari amaçla uzun süreli araç kiralama seçeneklerinden biridir. Yıllık araç kiralama ile kastedilen bir yıl veya daha uzun zaman için yapılan kiralama sözleşmeleridir.

Henüz araç almak, araç için yatırım yaparak yüklü miktarda parayı bir anda elinizden çıkarmak veya kredi kullanarak limitlerinizi doldurmak istemiyorsanız yıllık araç kiralama avantajlı ve cazip bir seçenek olarak karşınıza çıkacaktır. Özellikle ticaret şirketlerinin sahada görev yapan personeller için tercih ettikleri bu yöntem, her zaman yeni model ve güvenli araçların kullanımına imkan sağlaması açısından da tercih edilir. Yıllık araç kiralama deniliyor olsa da ödemeler aylık olarak yapıldığı için ekonomik yük oluşturmadan ve öz kaynaklarınızı tüketmeden, üstelik gider gösterebileceğiniz bir kiralama gerçekleştirmiş olursunuz.

Türkiye’de her marka ve model aracı bulmak mümkün. Hem üretim hem de ithalat yapıldığı için her bütçeye ve ihtiyaca uygun bir araç satın almak veya kiralamak isteyenler için rahatlıkla bulunabiliyor. Ancak bazı kişi veya kurumlar araç satın almak yerine kiralamayı tercih ediyorlar. Bu finansman açısından artı değer yarattığı gibi fiili olarak ta avantajlı bir uygulama. Bu sayede her zaman son model ve bakımlı araç kullanmak gibi artılara da sahip olunuyor.

Eğer uzun süreli araç kiralamak ve bunu en az 1 yıllık yapmak istiyorsanız, çok ekonomik koşullarda bunu gerçekleştirebileceğinizi belirtmek isteriz. Bu sayede günlük veya aylık araç kirası ile kıyaslandığında %70’e varan oranlarda daha ucuz ve sürekli kullanacağınız bir araç her zaman elinizin altında olacaktır. Üstelik kasko ve zorunlu trafik sigortası da firmamız tarafından yaptırılmakta ve sigortanın tüm avantajlarından yararlanma imkanınız da bulunmaktadır.

Sözleşme süresi sonunda aracı yeni veya başka bir modelle değiştirebilir veya isterseniz sözleşme bitmeden de başka bir araç için kiralama içeriğini yeniden düzenleyebilirsiniz.

Bizim için müşteri memnuniyeti ve ihtiyacının giderilmesi her şeyden önemlidir. Bu bakımdan sizin isteklerinize uygun özelliklerde araç tahsis etme, değişen şartlarınız için yeniden düzenleme yapma, kampanya ve indirimlerimizden olabildiğince faydalandırma gibi özel hizmetlerimiz ile de her zaman yanınızda olacağız.

About adminrentacar

BUNLARDA DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR

Ucuz Araba Kiralama

Ucuz Araba Kiralama

Ucuz Araba Kiralama          Ucuz araba kiralama konusunda doğru yerdesiniz. Günlük, haftalık, aylık, yıllık veya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir